Posunout vlevo Posunout vpravo
OBJEDNEJTE SE K NÁM A VÁŠ ÚSMĚV ZAZÁŘÍ

Bělení zubů

Kombinované bělení zubů

Díky dlouholetým zkušenostem s bělením zubů jsme na naší klinice vytvořili unikátní systém bělení zubů, který jako jediný na trhu dokáže garantovat výslednou barvu zubů a zároveň skutečně zaručit trvanlivost výsledku.

Každý pacient bez rozdílu výchozí barvy dosáhne barvy B1, což je nejsvětlejší barva klasického zubařského VITA vzorníku. 

Systém je kombinací domácího bělení s dokonale těsnícími nosiči a následného ordinačního bělení. Díky tomu, že každá součást bělení – otisky pro vytvoření nosičů počínaje a složením bělicích gelů konče – je dotažená do všech detailů, lze tímto unikátním systémem bělení dosáhnout opravdu ohromujících výsledků.

Je to současně jediné bělení, které Vám umožní si výslednou barvu (při dodržení pravidelné nenáročné udržovací fáze), udržet navždy, aniž byste museli celý proces znovu absolvovat. A to i když kouříte, pijete kávu či červené víno. 

Pro toto bělení jsou potřebné alespoň dvě cca hodinové návštěvy. Toto bělení je tak účinné, že je schopné bělit i tetracyklinové zuby.   

Pro koho je toto bělení vhodné?

Tento systém je vhodný pro každého, kdo není spokojen s barvou svých zubů a chce mít opravdu světlé zuby napořád.

Tento systém je tím nejvhodnějším pro každého, kdo má na předních zubech výplň či korunku a přemýšlí o její předělání – díky tomuto systému si můžete výslednou barvu barvu uchovat navždy.

Kontraindikace:

Bělení není vhodné v těhotenství a během kojení.

 

 

Sada UNIKÁTNÍHO KOMBINOVANÉHO BĚLENÍ

v ceně 7000,-

obsahuje:

  • 14 denní domácí fázi
  • hodinové finální ordinační bělení

Rychlý kontakt: +420 377 259 073, Ordinační hodiny: PO-PÁ: 8-19, SO: dle dohody, doporučujeme

Copyright 2021, SmileDental.cz - všechna práva vyhrazena. Kopírování obsahu zakázáno

Webdesign Estetica s.r.o.